skip to Main Content
O firmie

Firma SPV Spółka z o.o. założona została w 1996 roku przez Niemca Werner Schmidt-Einbeck. Od 2003r., jest spółką z kapitałem holendersko-włosko-angielskim. Siedziba firmy mieści się w Dębnicy Kaszubskiej, 12 km od Słupska, w budynkach dawnej garbarni “Skotawa”.

Firma działa w nietypowej dla polskiego rynku branży futrzarskiej. Zajmuje się wyprawą i uszlachetnianiem różnorodnych skór futerkowych, a w szczególności skór z norek, lisów, szopów, jenotów, karakuł itp.. Wysoką jakość garby i umiejętność podążania za najnowszymi trendami gwarantuje fachowa kadra i współpracujący z firmą specjaliści z zagranicy, co pozwala zaspokoić gusta najbardziej wymagających klientów.

Kolekcje firmy można oglądać na międzynarodowych targach, między innymi największych na świecie, które odbywają się co roku na wiosnę w Mediolanie. Wysoką pozycję firmy na arenie międzynarodowej potwierdza wieloletnia współpraca z wieloma liczącymi się na świecie firmami brokerskimi, farmerami z takich państw jak: Niemcy, Holandia, Wielka Brytania, Grecja, Rosja, USA. Współpracuje także z aukcjami w Kopenhadze, Helsinkach, Moskwie czy Toronto.

foto
Back To Top